Доступные цены

Little Monkey всегда придерживается политики доступных цен. Мы можем удивить вас приятной стоимостью на товары не только в сравнении с розничными сетями, но и с другими интернет-магазинами


Быстрая доставка

Как только вы оформляете заказ, наши менеджеры спешат на склад, чтобы как можно быстрее проверить, собрать и отправить вам вашу покупку. В большинстве случаев, товар отправляется в день заказа


Гарантия на товар

Все товары в нашем интернет магазине сертифицированы и безопасны для детей. В случае, если покупка не понравилась ребенку или не подошла по другой причине – ее можно вернуть в течение 14 дней

Популярные товары

Акционные товары

Новинки

Купити іграшки у Львові - Недорого і з доставкою

Всі ми знаємо Львів, як неймовірно гарне місто, в якому зібрана велика кількість історичних пам'яток, а його старовинна архітектура притягує до себе туристів з усієї Європи. Однак, незважаючи на це, Львів також є досить прогресивним містом з великим проникненням інтернету і любов'ю місцевого населення робити покупки онлайн.

Де купують іграшки мешканці Львову

Не є винятком і дитячі товари з іграшками, які жителі Львова, а разом з ним і Борислава, Дрогобича, Самбора, Стрия, Червонограда та інших міст області, вважають за краще купувати в інтернет-магазинах. Чому так відбувається? В першу чергу тому, що такий формат забезпечує значно більший асортимент і куди більш приємні ціни.

Чому варто обрати наш інтернет-магазин

Інтернет-магазин іграшок і товарів для дітей Little Monkey користується в цьому регіоні особливою популярністю. Наш секрет криється в доброзичливості і професіоналізмі консультантів, точності і швидкості відділу логістики, зручності сайту, ну а головна перевага - це тисячі іграшкових машинок, ляльок, пістолетів, кораблів, контрукторів, настільних ігор, пазлів, наборів для творчості, каталок, велосипедів, автокрісел , і інших товарів, які можна недорого купити і забрати у Львові в найближчому відділенні Нової Пошти, Інтайма або іншої служби доставки.

Зручність покупок в Little Monkey

На нашому сайті реалізовано поділ продукції за категоріями:

 У категоріях можна відшукати всі інструменти для зручної фільтрації і сортування товарів. Крім того, знайти потрібну річ можна і за допомогою «розумного» пошуку, розташованого в «шапці» магазину.

Якщо ви живете у Львові, Самборі, Стриє, Дрогобичі чи Червонограді ви можете спробувати купити іграшку для хлопчика або дівчинки і самостійно оцінити зручність роботи з дитячим інтернет-магазином Little Monkey.

Чекаємо Вас!LittleMonkey 2017 © Все права защищены

Разработка: Pinguin-Studio